Svatby

Svatby.

Svatba patří k jednomu z nejdůležitějších životních okamžiků. Děkuji všem svým klientům, kteří mi dali důvěru a laskavé svolení s publikováním ukázek z jejich svateb.

 

16 odpovědí na “Svatby”

 1. DJ Tomy – To je tak milučký a roztomilý pán!
  Zachránil mě v něčem co pro mě hodně znamenalo. Udělal vše proto aby mohl pustit videa z dětství, které nešli pustit. Vše zařídil! Pustil vše co jsme chtěli, věděl kdy jaká hudba je nejvhodnější. Vnímavý. Doporučuji!

 2. DJ Tomy hrál na naší svatbě a můžeme jej jedině doporučit. Ocenili jsme flexibilitu a široký výběr, co se týče hudby a doplňujících světelných efektů, schopnost se naladit na danou skupinu hostů, aktuální atmosféru a tomu i přizpůsobovat reprodukci.

 3. DJ Tomy hrál na naší svatbě a jsme velmi rádi, že i za ztížených podmínek co se týče prostoru nám vyšel vstříc. Je velmi vnímavý a dokáže hudbou navnadit tu správnou atmosféru. DJ Tomyho můžeme jedině doporučit!

 4. DJ Tomy? Profesionál každým coulem.
  I díky němu byla naše svatba parádním zážitkem pro všechny. Skvělý výběr skladeb, úžasná projekce, karaoke, světelný doprovod a hlavně vstřícný přístup. Lepšího profesionála jsme si ani snad nemohli přát. Doporučujeme všemi deseti! 🙂

 5. My jsme dostali kontakt na Dj Tomyho od jiného pana Dje, který v den naší svatby nemohl hrát. Ale vůbec toho nelitujeme. I tak narychlo byla s pánem suprová domluva. Zahrál opravdu vše, co si kdo zamanul, aniž by to nějak narušilo atmosféru. Měli jsme jen 20 lidí, to je prý větší práce, než zabavit 100 lidí, ale Dj Tomy si s tím poradil na výbornou. Všichni si našli to své a všichni se bavili. Moc děkujeme za skvělou zábavu a trefu do černého, co se týče našeho vkusu. Všem doporučujeme Dje Tomyho, je vstřícný, flexibilní a profesionál! 🙂

 6. DJ Tomy byl jasná volba, už když jsme se s ním setkali na svatbě kamaráda. Udělal na naší svatbě skvělou atmosféru, zahrál nám i hostům cokoli na přání a ke všemu ještě po celou dobu fotil, takže od něj máme super momentky. Doporučujeme, jak jen nejvíce můžeme!

 7. Dj Tomy hrál na naši svatbě a byli jsme moc spokojeni. Byl ochotný, flexibilní a moc příjemný. Hrál, co si hosté prali. Moc doporučujeme. A děkujeme.

 8. DJ Tomy hrál na naší svatbě a byli jsme moc spokojeni a vřele bych všem doporučil.Hrál to co si hoste přáli.Parádní video projektce a plus super karaoke kde jsme si to všichni užili.Ještě jednou moc děkuje me Vavříkovi

 9. Výborná produkcia s citom pre situáciu. Je vidieť, že DJ Tomy má už na svadbách odohrané a vedel sa prispôsobiť nálade. Iniciatívne zahral aj pre najmenších spolu s projekciou, čo sa veľmi páčilo, pauzy kedy trebalo a možnosť zdielať playlist cez streamovacie služby všetko uľahčovalo.
  Za nás veľká spokojnosť a vďaka

 10. Moc děkujeme za příjemné působení na naší svatbě na Slováckém Dvoře! Byli jsme mile překvapeni, že DJ krom hraní zvládá ještě zpestřit atmosféru skvělým pěveckým výkonem a doplňkovou fotodokumentací s průběžným promítáním. Určitě všem doporučujeme – DJ TOMY je velmi ochotný a pohodový 🙂 Děkujeme ještě jednou i za fotky a videa z večera, kdy už nebyl přítomen fotograf ani kameraman. Zdraví Martin a Kamča

 11. Skvělá a rychlá komunikace, nic nebyl problém, vše co jsme chtěli zahrát nám pan DJ hned pustil, má kvalitní vybavení se super efekty. Můžu jen doporučit!

 12. Tímto chceme moc poděkovat za perfektní hudební doprovod na naší svatbě.
  DJTomy zahrál pro každého s citem na to, jestli na parketu zrovna byli převážně děti nebo dospělí.
  Neměl absolutně žádný problém zahrát speciálně na přání.
  Rychle a s absolutně klidnou hlavou vyřešil technické problémy, které nevznikly jeho chybou.
  Prostě když někdo bude shánět někoho pro hudební doprovod své akce, nemusí již dále hledat.

  Ještě jednou moc děkujeme
  Spokojení manželé Průdkovi

 13. Bezvadná komunikace, kvalitní vybavení, příjemný DJ. Co víc si přát, byli jsme moc spokojení.
  Promítání fotek ze svatby ihned na plátno byla třešnička na dortu. Děkujeme a doporučujeme.
  Zemkovi

 14. Byli jsme naprosto spokojení!
  Všem vřele doporučujeme, příjemný a milý člověk. Náš obřad v kapli nám ozvučil na jedničku.
  Zahrál všem věkovým kategoriím na přání a jako bonus nám promítál fotky na plátně.
  Dj Tomy, byl v náš den úžasný, byli jsme spokojení my i ostatní.
  Moc moc děkujeme.
  Šenkárovi❤️

 15. Dj Tomymu patří velké díky za to, že nás provedl naším svatebním dnem a pomohl vytvořit naprosto parádní atmosféru mezi hosty. 🙂 Je to opravdu profesionál od počáteční komunikace až po samotný závěr svatby. Moc jsme si to užili a nezbývá nám, než tohoto skvělého pána doporučit všem našim známým !

  Moc a moc děkujeme.
  zdraví Pája a Honza

 16. Můžeme doporučit. DJ Tomy hned po příjezdu na místo, kde už měl vše dopředu nachystané se okamžitě začal věnovat dětem i když hrát měl až o hodinu později. Stále komunikoval, bavil a dokonce i zpíval karaoke s hosty. Všichni byli nadmíru spokojeni. Když byl čas, chodil mezi hosty, kde fotografoval a natáčel. Fotky i videa promítal na Dj pultu. Tyto fotky a videa nám následně zaslal. Můžeme jedině doporučit. Nemohli jsme si vybrat lépe ! 🙂 Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *