Rodinné oslavy

Taková rodinná oslava. Například důležité životní jubileum. Nebo třeba zase sraz  spolužáků,  kamarádů… To panečku obnáší hodně starostí s organizováním a navíc, aby byli všichni hosté spokojení. Nechte hudební produkci profesionálovi v oboru a máte o starost míň!

4 odpovědi na “Rodinné oslavy”

 1. Naprostá spokojenost. Skvělá komunikace, profi přístup. Všichni jsme si oslavu užili, ještě jednou děkujeme a doporučujeme.

 2. Oslava 50tin. Klasická oldies párty, osmdesátky, devadesátky, taneční muzika. Všichni jsem byli nadšeni, vše velmi profesionální.
  Už teď vím, že to nebude naše jediná zkušenost.
  Super Super Super
  Všem, kteří váhají mohu jen doporučit.

  děkujeme

 3. V sobotu 19.2.2022 jsme měli ve Veselí nad Moravou. DJ nám dělal pan Tomáš Slovák. Oslava byla atypická protkána vikingskou tématikou. Fantastická spolupráce, to, na čem jsme se domluvili, platilo, včetně nadstandartních požadavků na hudbu a playlist. Má fantastickou intuici a cit pro momentum, ví kdy přidat a kdy ubrat. Fantastická atmosféra. Po popovídání si ex post s hosty si všichni odnášíme spoustu hlubokých zážitků do dalšího času a naše oslava bude dlouho ve vzpomínkách a naši srdcích, a to i díky DJ Tomymu.

 4. Nejsme zrovna rodina a parta dobrých známých, která se neumí bavit, ale DJ Tomy naši oslavu pozvedl na vyšší úroveň, ať už přístupem k výběru písní, nebo komunikací s účastníky oslavy a vedením zábavy večera. Ani jednou za večer jsme neslyšeli něco jako tuto písničku nemám, nebo nehraji. Všechna hudební přání splnil a dokázal je zařadit do playlistu, aby to všem pasovalo.
  Prostě profesionál !!!
  A to nemluvě o jeho super pultíku na kterém stále něco běželo ať už videoklipy, nebo fotky, které sám udělal právě během naší zábavy. Takže slovo závěrem, my jsme zvolili DJ Tomyho ( bez nějakých extra recenzí ) a rozhodně jsme neprohloupili. Nemluvě o tom, že slíbené fotky a videa z oslavy nám poslal hned na druhý den. My můžem jen doporučit a samozřejmě budem rádi, když se potkáme na našich budoucích oslavách.
  S díky a pozdravem Marcela a její hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *