Malé představení

Mé Dj začátky sahají od počátku devadesátých let. Mám velkou praxi s hodně zkušenostmi. Preferuji individuální přístup ke každé zakázce. Poskytuji profi servis v oboru svatební DJ, firemní večírky, rodinné oslavy, různé párty, plesy, letní noci. Nikdy jsem se nespecializoval na okrajové styly. Tj. nejbližší je mi multižánrová zábavní produkce.
Svou obsáhlou hudební sbírku aktualizuji s momentálními hudebními trendy.
Mám online přístup k největší světové hudební knihovně. Vaše akce moderuji mluveným slovem. Včetně svatebních her v případě zájmu. Svou produkci pořád posunuji kupředu. Sleduji nejnovější trendy. Nabízím taktéž verzi s videoprojekcí a karaoke. Používám výhradně profi techniku od renomovaných výrobců, jak zvuk, tak světla.
Praktikuji nevtíravé, transparentní obchodní jednání s důrazem na požadavky klientů. Co se týče ceny. Je velmi příznivá pro všechny zájemce. Za cenu běžné produkce dostanete navíc videoprojekci aj. bonusy. V základní nabídce nabízím 3 verze. Po kliknutí na odkazy níže, nebo v hlavním menu se dozvíte podrobnosti o nabízené službě.  Chci, aby moje produkce byly dostupné široké veřejnosti. A aby byl dosažen vynikající poměr mezi cenou a poskytnutou službou. Popis služeb naleznete  zde.
Na akcích vystupuji přirozeně a důstojně.
Svou práci si myslím dělám dobře. O tom svědčí zpětná vazba od mnoha spokojených klientů z celého Jihomoravského, Zlínského kraje i dál.. Pokud si myslíte, že Vás moje nabídka oslovila. Neváhejte mne kontaktovat. A sjednejte si produkci na Vaší akci ještě dnes.